עמדות הטעינה של Tesla בישראל

היי ???? הגעת לאפקון תחבורה חשמלית – אנחנו מבצעים את האספקה וההתקנה של עמדות הטעינה של Tesla בישראל.
אפקון תחבורה חשמלית, מקבוצת אפקון החזקות ושלמה – מספקים מגוון פתרונות מתקדמים לכלל כלי הרכב החשמליים בישראל. אנחנו מתקינים את עמדות הטעינה מבית היצרנים הגדולים והחשובים בעולם ויודעים להתאים את הפתרון הנכון ללקוח בשקיפות ומקצועיות. לאפקון ניסיון בהתקנת ותפעול אלפי מטענים בישראל כולל תחנות טעינה מורכבות לאוטובוסים, בתים משותפים, חברות מסחריות ועוד. אפקון מפעילה כיום את רשת הטעינה הארצית הגדולה והרחבה ביותר בישראל למען כלל נהגי הרכב החשמלי בישראל.

תשובות לשאלות שבטח רצית לשאול

מהן אפשרויות הטעינה הקיימות?

המקום הטוב ביותר להטעין את רכב ה- Tesla הוא בבית, במהלך הלילה, עם עמדת הטעינה Tesla's wall connector. ניתן פשוט לחבר את הרכב עם הגעתך הביתה למטען ולהתעורר לטעינה מלאה לקראת היום הבא. ניתן גם להטעין את הרכב ברשת עמדות הטעינה המהירה של Tesla המוקמת בימים אלה. כמו כן, כל רכבי Tesla מותאמים לרשת הטעינה של אפקון תחבורה חשמלית באמצעות כבל Type 2. פה תוכלו להוריד את האפליקציה שלנו לאיתור עמדת טעינה קרובה (למכשירי iPhone > וגם למכשירי Android >).

איך מתבצעת הטעינה בבית?

Tesla ממליצים להתקין את Tesla's wall connector לטעינה נוחה בבית. את העמדה וההתקנה רוכשים באמצעותנו – מידע טכני על העמדה תוכלו למצוא כאן >

מה כולל תהליך ההתקנה?

נציג מכירה יצור איתך קשר להסבר על פירוט ההתקנה, עלויות ותיאום סקר מקדים. לאחר ביצוע הסקר ולאחר שתאשר.י את ההתקנה, נגיע לבצע התקנה בעמדה ונגבה ממך תשלום עבור ההתקנה. בסיום ההתקנה תקבל.י תעודת אחריות על ההתקנה ואישור תשלום.

מהן העלויות?

עמדת טעינה Tesla's wall connector עולה 1,999 ש"ח
עלות התקנה בסיסית 1,697 ש"ח (כולל 50 מ' כבילה)
עלות לפחת 866 ש"ח (RCD TYPEB)
המחירים כוללים מע"מ ושירות נפלא מבית אפקון.

 

בניין משותף?

שכחנו תשובה?

תוכל.י למצוא תשובות נוספות בעמוד של Tesla פה >

 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנה טלפונית, מלאו את הפרטים הבאים

     

    שינוי גודל גופנים