למה לבחור באפקון?

 • +1100

  שקעי טעינה ציבוריים

 • 24/7

  מוקד זמין ומקצועי

 • afconev-img

  יציבות - מקבוצת שלמה ואפקון

 • +75

  שנה ניסיון בפרויקטי בנייה

 • +100

  לקוחות ושותפים עסקיים מהגדולים במשק

 • afconev-img

  הבחירה של טסלה בישראל

 • 70K+

  נהגים מחוברים

 • +25K

  התקנות ביתיות

 • איזה עמדה אקבל?

  כל יבואן מציע הטבה אחרת ללקוחותיו. ניתן להתעדכן בהטבה ישירות מול הסוכן שממנו רכשתם את הרכב או בזירת היבואנים שלנו כאן.

  איזו אחריות יש על העמדה וההתקנה?

  כל העמדות באתר אפקון נמכרות עם 24 חודשי אחריות בכפוף לתעודת האחריות. מוצרים נלווים לרוב מגיעים עם 12 חודשי אחריות, קיים פירוט בכל תיאור מוצר וכן בתעודת האחריות. שימו לב כי האחריות לעמדה של טסלה היא מול טסלה עצמה! אחריות לגבי ההתקנה היא מול אפקון ותקפה גם היא ל-24 חודשים בכפוף לתעודת האחריות. תנאי האחריות של העמדות המסופקות על ידנו*:

  1. אחריות ברכישת עמדת טעינה בלבד.
  2. אחריות ברכישת שירותי הנחת תשתית או חיבור, ואספקת עמדת טעינה.
  *ברכישת עמדה של טסלה, תסופק לכם אחריות שתצורף לעמדת הטעינה ישירות על ידי טסלה. כאן תוכלו לעיין בתעודת האחריות לעמדת הטעינה של טסלה.

  האם יש מגבלות או עלויות נוספות?

  לרוב, היבואנים מספקים עמדה כולל חיבור והנחת תשתית סטנדרטיים, כלומר השובר כולל התקנה עד לאורך תוואי ספציפי. כך שאם מרחק העמדה מלוח החשמל גדול מתוואי הכלול,  הלקוח יצטרך להוסיף את ההפרש (כמובן לאחר סקר שמבוצע בידי החשמלאים של אפקון ואישור הלקוח את הצעת המחיר שקיבל מאפקון). בנוסף, אם השובר כולל עמדה היא לרוב מסוג מסוים ועם אורך כבל ספציפי. לרוב ניתן לשדרג לעמדה אחרת או לכבל ארוך יותר בתוספת תשלום. פרטים נוספים תוכלו לברר מול סוכן המכירות המתמחה ברכב הספציפי שלכם.

  כיצד אפשר לדבר עם נציג?

  במידה ורכשתם את הרכב דרך היבואן הפרטים יועברו מהיבואן לסוכן המתמחה אצלנו וזה ייצור עמכם קשר. אם הרכב צפוי להגיע תוך 3 שבועות או פחות וטרם יצרו עמכם קשר אנא התקשרו למוקד ב-2108* וציינו כי הזמנתם רכב דרך היבואן עם שובר, הרכב מגיע עוד X זמן וטרם קיבלתם מענה. הנציג הרלוונטי יחזור אליכם תוך 2 ימי עסקים.  במידה ואתם מתעניינים באופן כללי מומלץ לשוטט באתר שלנו, לעבור על המטענים המוצעים, על עמוד השאלות והתשובות ועל מקורות הידע שלנו. אם עדיין ישנן שאלות, ניתן לפנות למוקד שלנו ב-2108* או לצ'אט דרך המסנג'ר בפייסבוק.

  כיצד ניתן לתאם סקר?

  אם רכשתם את הרכב ישירות דרך היבואן וקיבלתם שובר הטבה/מתנה, אז יבואן הרכב יעביר לסוכן הרלוונטי באפקון את הפרטים וזה ייצור עמכם קשר עד כחודש לפני קבלת הרכב כדי לתאם סקר ראשוני.  אם רכשתם את הרכב מיד שניה, לא קיבלתם שובר או שאתם מתלבטים בכלל האם לרכוש רכב חשמלי כי אתם לא בטוחים לגבי תוואי החשמל בביתכם, תוכלו להזמין סקר באתר. לאחר מכן, אם תוך חצי שנה תבחרו להזמין חבילה של חיבור ואספקת עמדה דרך אפקון תקבלו זיכוי עבור עלות הסקר. לאחר הזמנת הסקר, יחזרו אליכם לתאם מועד עד 3 ימי עסקים ממועד ההזמנה באתר.

  מה השלבים מרגע הזמנת חבילת חיבור ואספקת עמדה ועד שהעמדה מחוברת אצלי בבית?

  • תוך 3 ימי עסקים ממועד הקמת ההזמנה באפקון (כלומר לאחר שיחה ראשונית עם נציג המכירה ואישור להתקדם בתהליך), יחזרו אליכם לתאם סקר ראשוני שבו חשמלאי מוסמך מגיע אליכם או בשיחת וידאו בודק את תשתית החשמל ואת תוואי הדרך בין ארון החשמל למיקום המיועד לעמדה. בתום הסקר ייקבע האם מדובר בחיבור והנחת תשתית סטנדרטיים (פירוט על כך בשאלה זו)  או לא. במידת הצורך ואם יש עבודות נוספות, יימסר בסוף הסקר פירוט של העבודות הנדרשות ותנתן הצעת מחיר לתשלום נוסף. בכל מקרה, לפני תיאום מועד הנחת התשתית וחיבור העמדה, תדרשו לספק אישור בעל הזכויות בנכס להקמת העמדה במיקום המיועד, ובמקרה של בניין משותף נדרש גם אישור הועד.
  • במידה ומדובר בהתקנה סטנדרטית: 
  1. אם היא כלולה בשובר של היבואן הסקר שלכם מועבר ישירות לתיאום מועד חיבור עמדה הנחת תשתית. 
  2. אם היא לא חלק מהשובר, יצרו עמכם קשר לחיוב בגין העלויות הנוספות ותוך 2 ימי עסקים נוספים יתקשרו לתאם מועד להנחת תשתית החשמל וחיבור העמדה.
  • במידה ולפי תוצאות הסקר ישנן עבודות חריגות, תוך 2 ימי עסקים תקבלו תמחור לעבודות הנדרשות. לאחר אישורכם, יבוצע חיוב של הסכום המותאם ותוך 2 ימי עסקים נוספים יחזרו אליכם לתיאום מועד הנחת התשתית וחיבור העמדה.
  • במועד הנחת התשתית יגיעו צוות חשמלאים מטעם אפקון ביחד עם העמדה הנבחרת ויבצעו את העבודה תוך הקפדה על נהלי בטיחות ותנאים אסתטיים. 

afconev-img

afconev-img afconev-img

צור קשר

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
רכישה דרך יבואן רשמי:
הרכב כבר נרכש:
סוג בית:

תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אפקון תחבורה חשמלית מאושרים על ידי בלחיצה על שליחה

תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אפקון תחבורה חשמלית מאושרים על ידי בלחיצה על שליחה

afconev-img afconev-img

סימולטור בחירת עמדה

afconev-img