מי אנחנו

אפקון תחבורה חשמלית, הינה חברה מקבוצת אפקון החזקות, הנסחרת בבורסת תל-אביב, הינה מהקבוצות הוותיקות, המנוסות והמובילות בישראל בביצוע ומתן פתרונות כוללים לפרויקטים עתירי מערכות וטכנולוגיות בתחומי התשתיות, מערכות אלקטרומכניות, בקרה ואוטומציה ותקשורת.

הקבוצה הוקמה על בסיסה של חברת פויכטונגר הותיקה שפעלה בתחום החל מ-1949, נרכשה בשנת 2003 על ידי שלמה שמלצר ז"ל, בעליה של קבוצת שלמה. מאז הרכישה גדלה הקבוצה, רכשה חברות נוספות והרחיבה את תחומי פעילותה במטרה לספק ללקוחותיה בארץ ובחו"ל, את מכלול הפתרונות והשירותים המשלימים הנדרשים.

קבוצת אפקון פעילה בתחומי התמחותה השונים, במגוון מודלים עסקיים: כיזם, כקבלן ראשי (GC, EPC), כקבלן משנה וכספק שירותים ואחזקה. לאחר שלב התכנון, ההקמה והביצוע מספקת הקבוצה גם חוזי שרות ואחזקה רב שנתיים.

אפקון מפתחת, משווקת ומתקינה מגוון טכנולוגיות מובילות וחדשניות. טכנולוגיות אלה תומכות ומשולבות בפרויקטים השונים אותם מבצעת הקבוצה, ובנוסף נמכרות בנפרד באמצעות מערך שיווק והפצה ייעודי.

המבנה העסקי והתפעולי של הקבוצה כולל חטיבות ביצוע, חברות בנות ויחידות משנה מתמחות, כאשר מגוון החברות מספקות, ביחד או לחוד, מכלול שירותים המשלימים זה את זה לידי סל פתרונות רחב ומגוון לצרכי לקוחותיה בתחומי המבנים, התשתיות והטכנולוגיות.

היות והחזון שלנו באפקון תחבורה חשמלית הינו – להנגיש יכולות טעינה חשמלית לכל צרכן, בכל מקום, בהובלת שוק טכנולוגית והלקוחות שלנו היום הם יבואני הרכב המובילים והנהגים עצמם, אפקון מתכננת להתקין ולתפעל בשנים הקרובות רשת טעינה בישראל, כאשר קצב התקנת עמדות הטעינה יותאם לקצב הגידול במספר כלי הרכב החשמליים שיעלו על כבישי ישראל ודרישת הלקוחות (יבואני רכבים וציי רכב משמעותיים).

אפקון עובדת עם היצרנים הגדולים והחשובים בעולם ויודעת להתאים את הפתרון הנכון ללקוחותיה בשקיפות ומקצועיות, לאפקון יש ניסיון בהתקנה ותפעול מאות מטענים בישראל כולל תחנות טעינה מורכבות לאוטובוסים ועוד.

בין לקוחותינו

שינוי גודל גופנים